Aktualności 

Zostań Mecenasem Parku

Projekt został zainicjowany przez Prezydenta Miasta Gdańska Pana Pawła Adamowicza.

Ideą projektu jest stworzenie warunków dla miłośników Parku Oliwskiego do zaznaczenia w nim na trwałe swojej obecności i realnego wsparcia parku poprzez umieszczenie w wybranej lokalizacji spersonalizowanej ławki z tabliczką, na której będzie dedykacja przygotowana przez Mecenasa. Inspiracją dla tego projektu były podobne inicjatywy podejmowane w europejskich
i światowych aglomeracjach. Projekt o takiej formule współpracy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz firm prywatnych zainteresowanych wsparciem finansowym obiektów sztuki ogrodowej o dużym znaczeniu kulturowym i historycznym.

W ramach nowego pomysłu, każdy uczestnik po spełnieniu warunków regulaminu projektu ma wpływ na realną zmianę wizerunku parku.

Więcej o projekcie w zakładce MECENAT

 

 {obrazki:1}

Pierwszym Mecenasem Parku Oliwskiego i szczęśliwym posiadaczem wyjątkowej ławki z dedykacją został w dn. 24.08.br. Prezydent Gdańska Pan Paweł Adamowicz.

Więcej na: http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Jak-w-nowojorskim-Central-Parku-dzieki-mieszkancom-Park-Oliwski-zyska-nowe-lawki,a,59726

 http://www.slideshare.net/tomaszstrug1/prezentacja-awka-w-parku-oliwskim